בדיקות האזנה - האזנת סתר

עושה רושם שגל של האזנות סתר פוקד את הארץ לאחרונה. נראה שההתפתחות הטכנולוגית שהביאה איתה בין היתר מכשור זעיר ומתוחכם עוד יותר להאזנות סמויות, משכיח מרבים את האיסור המפורש בחוק האזנות סתר, לפיו חל איסור מוחלט לבצע האזנה סמויה מכל סוג, ע"י אדם מן השורה שאיננו שייך לאחד הגופים הרשמיים המבצעים האזנות במסגרת חוק האזנות הסתר, כמו המשטרה, מצ"ח או השב"כ.

הפיתוי להטמין מכשיר האזנה סמוי המאפשר לשמוע את שיחתו של הזולת ללא ידיעתו הוא גדול ואנו פוגשים חדשות לבקרים בכאלה שלא עמדו בפיתוי הזה. הטמנת מכשירי ציתות והאזנה נעשית גם בתחומים העסקיים-מסחריים (ריגול תעשייתי, איסוף מידע על מתחרים וכו') וגם בתחומים האישיים והבין אישיים (בין בני זוג, על רקע גירושין, בגידות וכו'). האזנות מבצעות ולפיכך גם מתגלות ע"י בודקי האזנה של משרדנו בבתים פרטיים, משרדי חברות ועסקים, חדרי ישיבות, מכוניות, מכשירי טלפון קוויים או סלולאריים ובעצם איפה לא?

משרדינו – משרד ערן חקירות פרטיות, נערך לביצוע בדיקות האזנה מקיפות עבור לקוחותיו במטרה לאתר אתמכשירי ההאזנה ולסכל את ביצוע ההאזנות האסורות. אנו מבצעים בדיקות האזנה בעזרת ציוד מתקדם, רגיש ביותר ואיכותי, במקצועיות ובדיסקרטיות רבה.

צור קשר

חושדים שמישהו מאזין לשיחות שלכם? אל תהססו ופנו אלינו מייד לצורך הזמנת בדיקת האזנה ע"י מקצוען.
ורק עוד טיפ קטן – אם אתם חושדים שמאזינים לכם, כשאתם מזמינים בדיקת האזנה, אל תתקשרו אלינו מהטלפון או החדר שבו אתם חושדים שפועלת האזנת סתר

יקי אופיר וצוות משרד ערן חקירות פרטיות

טלפון ישיר 054-4353200

דילוג לתוכן