מידע עסקי - מודיעין עסקי - ריגול תעשייתי

ערן חקירות פרטיות – מבצעת איסוף מידע ומודיעין עבור גורמים ואנשים פרטיים כמו גם לחברות ועסקים פרטיים וציבוריים וכן לגופים ממלכתיים.

אנו אוספים מידע עסקי – תחרותי בשיטות מתקדמות ומתוחכמות.

ברצוננו להרחיב את הנושא ולתת מידע נוסף על הנושא וספיחיו:

מודיעין עסקי הוא הכינוי המהוגן הנקרא בז'רגון המקצועי "ריגול תעשייתי" . נותן פרופיל עסקי של המתחרים, מידע מוקדם על האסטרטגיה שלהם, תוכניות עתדיות על משקיעים ושותפים פוטנציאליים, על מכרזים צפויים, כל אלה יכולים לעשות את כל ההבדל בין רווח להפסד ולהתבטא במאזנים.

הצד האחר של הריגול התעשייתי מחייב להשקיע מאמצים רבים במניעה של דליפת המידע לידי המתחרים, איתור מדליפים מעקב אחרי מועמדים פוטנציאלים לעבודה, מיגון המשרד, הבית, מפני האזנות וציתותים, גם הם כיום חלק בלתי נפרד משיגרת חייה של כל חברה במשק הדואגת לעתידה ולשיגשוגה.

גם גופים ממלכתיים, עיריות ומוסדות ציבור, אינם מהססים להפעיל משרדי חקירות פרטיים לגילוי עבירות, בידיעה שהמשטרה לא תוכל להקצות כוח אדם הדרוש לאור זמן למשימות מורכבות. משרד הבטחון העסיק חוקרים לחשיפת משתמטות חילוניות מגיוס לצהל לאחר שהצהירו שהן דתיות, חברת עמידר הפעילה לאחר מלחמת המפרץ חוקרים פרטיים כדי לחשוף ניפוח מחירי תיקון ניזקי הסקאדים, עיריית תל אביב שכרה את שירותיהם של משרדי חקירות, כדי לאתר חשבונות בנק של משתמטי קנסות חניה ואלה רק מספר דוגמאות אקראיות מתוך פעילות ענפה ורבה בנושא.

מאחר שעסקים ופוליטיקה הולכים ביחד כמו תאומים סיאמים, אסור לשכוח להוסיף לרשימה את הביקוש הגואה גם למאבקי כוח פוליטיים, איש ציבור שרוצה לשרוד בביצה הפוליטית, חייב להצטייד היום בשני נותני שירותים צמודים – עורך דין וחוקר פרטי.

Due Diligence - בדיקות נאותות - איסוף מידע עסקי, פיננסי

עומדים לסגור עסקה? לקנות חברה או עסק? לבצע רכישה גדולה אחרת? לבדוק מועמד לתפקיד בכיר?
יכול להיות שכדאי לכם לעבור דרכנו לפני, כדי לא להצטער אחרי…

יתכן שהפרטים והמידע שנאסוף ונלקט עבורכם מבעוד מועד, יסייעו לכם בגיבוש ההחלטות העסקיות שלכם ובבחירת מנהל, שותף, או רכישת חברה, הן בהמלצה חיובית והן בהמלצה שלילית בהתאם לתוצאות החקירה.

לערן חקירות פרטיות נסיון עשיר בחקירות נאותות.

צור קשר

אנחנו בערן חקירות פרטיות, עומדים כתמיד לשרותכם, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
אז אם אתם חושדים שבוגדים בכם, גונבים לכם, מאזינים לשיחות שלכם?
אם דרושה לכם חקירה פרטית מקצועית או יש לכם צורך בביצוע משימת מעקב סמוי, פשוטה או מורכבת?
אתם מוזמנים להתקשר אלי אישית בכל עת, אפילו עכשיו!

יקי אופיר וצוות משרד ערן חקירות פרטיות

טלפון ישיר 054-4353200

דילוג לתוכן